• TAÇ

  • Türkiye’nin lider ev tekstili markası
  • Taç, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’deki ev tekstili sektörünün lider kuruluşudur. TAÇ markasının temelleri, ev tekstilinin geleneksel merkezlerinden biri olan Denizli Babadağ’da atılmıştır. Ev dekorasyon sanatına gönülden bağlı olan Zorlu Ailesi, üstün kalitesi ve zengin ürün çeşitliliğiyle tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan ürünlerini 1980 yılında TAÇ markası altında birleştirmiştir.
  • 1997 yılına kadar daha çok iç piyasada faaliyet gösteren TAÇ, bu tarihte Zorluteks Tekstil tesislerinin devreye girmesiyle kapasitesini artırmış ve ihracata başlamıştır. Avrupa’nın en büyük ve en son teknolojiyle çalışan entegre üretim tesislerine sahip olan ve Avrupa markalarıyla rekabet edebilen TAÇ, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da özellikle 700 milyon nüfuslu komşu ülkelerde lider konumundadır.
  • Taç ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartları, uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla da tanınmıştır.
  • Bugün Zorlu Tekstil Grubu’nun en büyük markası olan Taç, perdeden nevresime, yatak örtüsünden havlu ve lisanslı ürünlere kadar uzanan geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Taç, Türkiye’de 26 merkez mağaza, 1698 farklı satış noktalarının yanı sıra dünyada ise 24 ülkede 120 mağaza ve 735 satış noktası ile hizmet vermektedir.
  • TAÇ markalı ürünler sadece kaliteleri ile değil; özellikle yılda iki kez sunulan yeni koleksiyonları ile tasarım alanında da tüketicilerin isteklerine her an cevap vermekte ve ev tekstili modasına öncülük etmektedir. Ürün gruplarının çeşitliliği sonucunda çok çeşitli tüketici gruplarına hitap eden TAÇ markası AR-GE ve desen çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak koleksiyonlarını uluslararası trendsetterlar ile işbirliği içerisinde yaratmaktadır.
  • Ipsos Marka Sağlığı Araştırmasına göre TAÇ toplam yüzde 99 marka bilinirliğine sahiptir. Aynı araştırmaya göre TAÇ hem beğeni hem de favori marka göstergesinde rakiplerine göre lider marka olarak konumlanırken marka değeri açısından da Pazar lideridir. Bu başarının altında, sunulan kaliteye oranla oldukça hesaplı fiyat politikası, geniş satış ağıyla kolay ulaşılabilirliği gibi uygulamalarla hayata geçirilen %100 müşteri mutluluğu ilkesi yatmaktadır.
  • Markalar dünyadaki değişimlere uyum sağladıkları, teknolojiyi takip ettikleri sürece varlıklarını sürdürebilir. Taç kullandığı teknoloji, ürettiği ürünler ile sektörün lider markasıdır. Fabrika ve pazarlama bölümünde görev alan 100’ü aşkın AR-GE ve ÜR-GE ekibi sürekli yeni ve özellikli ürünler ortaya çıkarmaktadır. TAÇ markası bu sayede en yeni, en modern, en kaliteli ürünleri; bu kaliteye uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmayı sürdürecektir.


Image description Bilgi Toplumu Hizmetleri Zorlu Tedarikçi
© Copyright Zorlu Dış Ticaret A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan dolayı Zorlu Dış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.