• VALERON

  • Ev tekstilinde seçkin bir stil
  • Valeron, 2005 yılında ev tekstili dünyasına tanıtıldığı günden bu yana, farklı renk ve desen seçenekleri; yenilikçi ve sade koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına özgün bir stil kazandırmaktadır. Şıklığıyla girdiği her ortamı değiştiren Valeron, ilk bakışta “kalite ve zarafeti” çağrıştıran seçkin bir tarza sahiptir.
  • Ev tekstilinde ayrıcalıklı bir tarz sergileyen Valeron, nevresim, pike, yatak örtüsü takımlarından bornoz ve havlu çeşitlerine, perdeden runner, throw, dekoratif ürün ve aksesuar çeşitlerine kadar oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Saten ve jakar satenden üretilen nevresim takımlarıyla görkemli zarafeti evlerinize taşıyan Valeron, nakışlı, dantelli, brodeli modellerinin yanı sıra baskılı ve renkli modelleriyle de dikkat çeker. Yatak odalarında yalın ve kendine özgü bir atmosfer yaratmak isteyenler için birbirinden farklı seçenekler sunan Valeron, canlı renkleri ve dinamik desenleriyle modern; dantel, güpür işlemeleri ve altın renginin hakim olduğu nevresim takımlarıyla klasik ya da renkli ve desenli modelleriyle her zevke göre farklı yaklaşımlara imza atar.
  • Sade ve toprak tonlarının rahatlatıcı etkisinin yanında detaylarıyla gösterişli bir görünüm yaratan Valeron, tüm koleksiyonlarında şık bir stil sunar.
  • İlk olarak Avrupa ev tekstili pazarında adını duyuran Valeron, Zorlu Center mağazasının yanı sıra, Türkiye’de seçkin Taç Konsept ve Linens Mağazaları’nda da tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Uluslararası alanda da başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, BAE ve Orta Asya ülkelerinde de yoğun ilgi gören Valeron, 50’ye yakın ülkede 200’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır.
  • Zorlu Tekstil Grubu’nun sahip olduğu diğer markaları Kristal, Casabel, Brielle ve Bianca Luna’dır. Grup ayrıca Pierre Cardin Home’un lisans hakkına sahiptir.
  • Uzman ve deneyimli kadrosu eşliğinde ev tekstili şıklığını ve kalitesini, kendi bünyesinde yer alan AR-GE ve tasarım ekibinin tasarladığı desenler ile oluşturan Zorlu Tekstil’in, bünyesindeki tüm markalar, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile uzun yıllar kullanıma uygun olarak hayata geçirilmektedir.


Image description Bilgi Toplumu Hizmetleri Zorlu Tedarikçi
© Copyright Zorlu Dış Ticaret A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan dolayı Zorlu Dış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.